Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Korzeńsku

 mgr Lidia Ratajczyk

kadencja 2019-2024

 

NAUCZYCIELE

rok szkolny 2021/2022

mgr inż. Gabriela Maziarz

matematyka (kl. IV-VIII)

pedagog

wychowawca klasy V

mgr Beata Motwicka

j. angielski (kl. IV-VIII)

geografia (kl. VI-VII)

mgr Marzena Milewicz-Lipińska

język polski (kl. V-VIII)

mgr Marcin Stochaj

wychowanie fizyczne (kl. IV-V, VIII)

informatyka (kl. II-VIII)

wychowawca klasy VIII

mgr Tomasz Zakrzewski

 wychowanie fizyczne (kl. VI-VII)

technika (kl. IV-VI)

informatyka (kl. I)

opieka nad dziećmi dojeżdżającymi

wychowawca klasy VII

mgr Elżbieta Bawolska

historia (kl. V-VIII)

edukacja dla bezpieczeństwa (VIII)

wychowawca klasy VI

 mgr Grażyna Kałuża

edukacja wczesnoszkolna (kl. II)

muzyka (kl. IV-VII)

plastyka (kl. IV-VII)

wychowawca klasy II
 mgr Elżbieta Żyto

edukacja wczesnoszkolna (kl. I)

logopeda

wychowawca klasy I

 mgr Agnieszka Wasiewicz

edukacja wczesnoszkolna (kl. III)

chemia (kl. VII-VIII)

fizyka  (kl. VII-VIII)

wychowawca klasy III

mgr Mirosław Motwicki

wychowanie fizyczne (kl. I-III)

opieka nad dziećmi dojeżdzającymi

 mgr Lidia Ratajczyk

geografia (kl. V, VIII)

biologia (kl. V)

przyroda (kl. IV)

mgr Sylwia Kwaśna

biologia (kl. VI-VIII)

mgr Agata Kupczyk

j. niemiecki (kl. VII-VIII)

 mgr Magdalena Twarda

religia (kl. I-VIII, OP)

WDŻ (IV-VIII)

mgr Sylwia Kula-Kaczmarek

j. polski (kl. IV)

historia (kl. IV)

WOS (kl.VIII)

rewalidacja

 mgr Joanna Pudzianowska

Oddział Przedszkolny (5-6 latki)

 mgr Dominika Kołodyńska

Punkt Przedszkolny (3-4 latki)

biblioteka

mgr Dominika Tomczyk-Walkowiak

psycholog

Joanna Rudnicka

j. angielski (kl. I-III)

j. angielski (PP-OP)

mgr Ewa Murlewska

nauczyciel wspomagający

mgr Malwina Kunicka

nauczyciel wspomagający

mgr Aneta Adamek

nauczyciel wspomagający

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Monika Stochaj

referent administracyjny

Elżbieta Szymków

pomoc nauczyciela

Wioletta Celary

pracownik obsługi

Monika Mikołajczak

pracownik obsługi

Małgorzata Jurecka

pracownik obsługi

Andrzej Kołodyński

konserwator

palacz CO

Marta  Pilarska

pomoc w przedszkolu

Joanna Kołodyńska

księgowa

Agnieszka Juszczuk

kadrowa

Aleksandra Surmań-Kauch

kadrowa

Aktualizacja: 04.09.2021 Marcin Stochaj