Nasza szkoła zgłosiła się do NAJWIĘKSZEGO, OGÓLNOPOLSKIEGO, MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA KROKI organizowanego przez Fundację Pho3nix, której celem jest pobudzenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków.

Konkurs rusza 24.01.2022 i będzie trwał 2 tygodnie, aż do 6.02.2022, a przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki. Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika.

Za każdego aktywnego ucznia szkoły zapisanej do konkursu, który wykona w czasie trwania akcji minimum 1000 kroków, Fundacja Pho3nix wpłaci 5 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Liczy się każdy spacer, każdy krok, każdy aktywny uczeń. 

Drodzy uczniowie wszystko w Waszych rękach!

Co trzeba zrobić? To bardzo proste:

KROK 1: pobierz darmową aplikację mobilną Pho3nix Kids i załóż konto.

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI [LINK] 

KROK 2: bądź aktywny, spaceruj, spędzaj miło czas na świeżym powietrzu. Do puli 1 miliona będą liczone tylko dzieci, które są aktywne. Puste założenie konta się nie liczy.

KROK 3: wszystko zależy już tylko od ciebie. Im więcej kroków zrobisz tym większa suma pieniędzy zostanie przekazana na WOŚP.

Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA [LINK]

Do zabawy zaprasza Jurek Owsiak:

https://www.youtube.com/watch?v=o2EEcOKGHzI 

Wspólnie zbierzmy 1 000 000 zł! Każdy krok się liczy!

Regulamin Konkursu w Aplikacji Mobilnej Pho3nix Kids:

https://pho3nix-kids.com/polska/regulamin-konkursu-w-aplikacji-mobilnej-pho3nix-kids/

Regulamin Akcji Charytatywnej Fundacja Pho3nix Gra z WOŚP:

https://pho3nix-kids.com/polska/regulamin-akcji-charytatywnej-fundacjapho3nix-gra-z-wosp/

 Koordynator akcji – Beata Motwicka