31 marca w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Żmigród Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce dziewcząt i chłopców klas IV. W turnieju zagrały 3 szkoły podstawowe z Korzeńska, Powidzka i Żmigrodu. Na dwóch boiskach rozegrano sześć bardzo emocjonujących meczów.

W turnieju dziewcząt nie było mocnych na nasze dziewczęta. Najpierw Korzeńsko wygrało 2:0 z SP Powidzko a następnie w meczu "o złoto" nasze zawodniczki pokonały 2:1 z SP Żmigród. W nagrodę zagrają 13 kwietnia w Obornikach Śląskich w turnieju powiatowym. Dodajmy, że najlepszą zawodniczką została uznana Łucja Powiłojć!

Skład dziewcząt: Łucja Powiłojć, Julia Domaniecka, Maja Litwinowicz, Julia Świątek i Amelia Gmińska.

Bardzo blisko powtórzenia sukcesu dziewcząt byli chłopcy. Najpierw pokonali po zaciętym meczu 2:1 SP Powidzko. Następnie w meczu o pierwsze miejscu ulegli po tie-breaku zawodnikom ze Żmigrodu 1:2. Poziom trzech spotkań chłopców był bardzo wysoki. Najlepszym siatkarzem został Henryk Belcarz ze Żmigrodu.

Skład chłopców: Marcel Celary, Jan Żur, Stanisław Sękalski, Zenon Włodarczyk i Błażej Olejniczak.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i medale. Sponsorem nagród był Uczniowski Klub Sportowy Młode Orły przy wsparciu Gminy Żmigród.