9 maja na Fair Play Arenie w Trzebnicy rozegrano Finał Powiatu Trzebnickiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. W turnieju zagrały dziewczęta z naszej szkoły, które dzień wcześniej zostały Mistrzyniami Gminy Żmigród.

Na boisku ze sztuczna nawierzchnią zagrało ostatecznie pięć szkół z naszego powiatu. Rywalizowano więc systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 10 minut co niestety okazało się małą wadą turnieju.

Nasze zawodniczki rozpoczęły turniej od wygranej 2:0 z SP Kryniczno (gole Michaliny Krawczyk i Łucji Powiłojć). W kolejnym spotkaniu po dość pechowej straconej bramce i szaleńczej gonitwie po gola, zakończyło się remisem 1:1 z SP nr 3 Trzebnica (gol Łucji Powiłojć). Trzecim rywalem był faworyt turnieju, zespół SP nr 1 Trzebnica. Pomimo ogromnego zaangażowania naszych dziewcząt spotkanie zakończyło się porażką 0:1. W ostatnim pojedynku do upragnionego podium wystarczał nam remis i ostatecznie w meczu z SP nr 1 Oborniki Śląskie padł wynik 0:0. Taki rezultat sprawił, że nasze dziewczęta mogły cieszyć się z brązowych medali!!!

Ostateczna kolejność:

1. SP 1 Trzebnica
2. SP 3 Trzebnica
3. SP Korzeńsko
4. SP 1 Oborniki
5. SP Kryniczno

Skład: Weronika Twarda, Michalina Krawczyk, Martyna Judzińska (klasa VI), Łucja Powiłojć, Julia Świątek (klasa V), Marcelina Stochaj, Laura Olejniczak (klasa IV), Nadia Kmita (klasa III).